Konstrukcja stalowe i metalowe ǀ Wyposażenie magazynów ǀ METALIC menu>
Produkcja lekkich konstrukcji stalowych Produkcja kontenerów stalowych
Produkcja lekkich konstrukcji stalowych w firmie Metalic Produkcja elementów stalowych
Produkcja konstrukcji stalowych Spawanie konstrukcji


Konstrukcje stalowe i metalowe

Konstrukcja stalowaFirma METALIC, specjalizuje się w produkcji wyposażenia magazynów, linii produkcyjnych oraz w tworzeniu konstrukcji stalowych i metalowych.

Oferujemy szeroki asortyment produkowanych wyrobów i atrakcyjne ceny. Zajmujemy się produkcją konstrukcji i pojemników metalowych, lekkich konstrukcji stalowych, konstrukcji spawanych, oraz elementów konstrukcji magazynowo transportowych dla przemysłu.

Działalność produkcyjną prowadzimy od 1993 roku. Przez lata zdobywania doświadczenia w branży konstrukcji stalowych i metalowych, rozwinęliśmy ofertę naszej firmy, a z naszych usług skorzystało już wielu klientów z kraju i zagranicy. Jako producent działający w branży metalowej od wielu lat, kompleksowo odpowiadamy na potrzeby naszych klientów i wciąż poszerzamy zakres świadczonych usług.

Konstrukcje stalowe – jakość i niska cena

Aktualnie jesteśmy producentem konstrukcji metalowych, posiadającym ok. 1980m2 powierzchni użytkowej, na której znajduje się: hala ślusarsko-spawalnicza, hala montażowa, malarnia, hala przygotowania materiału do produkcji oraz pomieszczenia magazynowo socjalne. METALIC zatrudnia ok. 35 pracowników na stanowiskach produkcyjnych, którzy z precyzją i dokładnością zajmują się wykonywaniem konstrukcji metalowych. Oferujemy atrakcyjne ceny, dlatego nasze usługi wybiera coraz więcej klientów z Polski i krajów UE. Jako odpowiedzialny producent dbamy, aby nasze konstrukcje metalowe były wytrzymałe i solidne, a zarazem wyróżniały się konkurencyjnymi cenami.

Kompleksowe wyposażenie magazynów i linii produkcyjnych

Jednym z elementów naszej działalności jest produkcja osprzętu logistycznego magazynowo transportowego. Z upływem czasu staliśmy się wyspecjalizowanym producentem specjalistycznych pojemników magazynowo transportowych do składowania różnych towarów, będących wyposażeniem linii produkcyjnych i magazynów (np. DHL). Aktualnie w ofercie naszej firmy klienci znajdą bogaty wachlarz produktów stanowiących wyposażenie magazynów i linii produkcyjnych.

Nasza firma jest otwarta na współpracę, zgodnie z naszym profilem i możliwościami, według potrzeb i oczekiwań klientów, nie tylko w zakresie konstrukcji stalowych i metalowych czy wyposażenia magazynów i linii produkcyjnych, ale również w obszarze produkcji pojemników metalowych, kontenerów magazynowych czy palet. Oprócz zagranicznej współpracy, prowadzimy działalność producencką na rynku krajowym. Cechują nas niskie ceny oraz solidność wykonywanych produktów.