Kontenery magazynowe i transportowe - stalowe, metalowe ǀ METALIC menu>
Produkcja lekkich konstrukcji stalowych Produkcja kontenerów stalowych
Produkcja lekkich konstrukcji stalowych w firmie Metalic Produkcja elementów stalowych
Produkcja konstrukcji stalowych Spawanie konstrukcji


Produkcja kontenerów metalowych i stalowych

Kontenery staloweKontenery są niezbędnym elementem wyposażenia wielu firm i przedsiębiorstw. W związku z rosnącym zapotrzebowaniem, naszą produkcję poszerzyliśmy o kontenery metalowe i stalowe, służące do celów magazynowych i transportowych. Nasze kontenery wykonane są wyłącznie z wytrzymałych materiałów, dzięki czemu mogą służyć naszym klientom przez bardzo długi czas. Kontenery naszej produkcji gwarantują odpowiednie zabezpieczenie towarów w warunkach magazynowych oraz podczas transportu.

Kontenery METALIC – gwarancja jakości

Nasza firma zajmuje się produkcją wytrzymałych i solidnych kontenerów stalowych i metalowych, z najlepszych materiałów. Nasze kontenery produkujemy z najwyższej jakości metali i stali.

Działamy zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym, a dzięki wysokiej jakości pojemników magazynowo transportowych wciąż poszerzamy bazę naszych odbiorców. Nasze kontenery magazynowe i transportowe z powodzeniem służą już w wielu firmach za granicą m.in. w Niemczech, Holandii i Francji.

Kontenery do celów transportowych

Dzięki wytrzymałej konstrukcji oraz najlepszym materiałom, z których produkujemy kontenery transportowe, wiele firm i przedsiębiorstw przemysłowych decyduje się na współpracę z nami. Kontenery transportowe naszej produkcji, nadają się zarówno do transportu lądowego jak i morskiego. Oferujemy różnego rodzaju kontenery transportowe, które umożliwiają bezpieczne przewożenie praktycznie każdego rodzaju ładunku.

Magazynowe kontenery stalowe i metalowe

Nasze długoletnie doświadczenie w branży metalowej pozwoliło nam wypracować nowoczesne i bardzo korzystne rozwiązania, dzięki którym zamówienia na produkcję kontenerów wykonywane są terminowo i bardzo precyzyjnie. Wytrzymała konstrukcja, dopasowane do potrzeb klienta wymiary i możliwość zastosowania w różnych gałęziach przemysłu, to tylko niektóre cechy sprawiające, że nasze kontenery magazynowe są coraz częściej wybieranymi spośród innych dostępnych na rynku.

Kontenery magazynowe, których produkcją się zajmujemy, charakteryzują się funkcjonalnością estetyką oraz zapewniają najwyższy komfort użytkowania. Kontenery posiadają różne rozmiary, dlatego umożliwiają przechowywanie różnego typu materiałów, od narzędzi po towary wielkogabarytowe.

W ramach naszej działalności prowadzimy również produkcję lekkich konstrukcji stalowych, pojemników przemysłowych oraz metalowych palet. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.