Pojemniki magazynowe, przemysłowe, transportowe, metalowe ǀ METALIC menu>
Produkcja lekkich konstrukcji stalowych Produkcja kontenerów stalowych
Produkcja lekkich konstrukcji stalowych w firmie Metalic Produkcja elementów stalowych
Produkcja konstrukcji stalowych Spawanie konstrukcji


Pojemniki metalowe

Pojemniki metaloweJesteśmy firmą zajmującą się produkcją wyposażenia magazynów i linii produkcyjnych. Działając na rynku ogólnopolskim i zagranicznym świadczymy usługi z zakresu produkcji osprzętu logistycznego magazynowo transportowego, do których należą:

  • pojemniki metalowe
  • pojemniki przemysłowe
  • pojemniki transportowe do przewozu części samochodowych
  • pojemniki z profili zamkniętych i kształtowników
  • kontenery metalowe

Chcąc sprostać wymaganiom i potrzebom naszych klientów zajmujemy się produkcją zarówno przemysłowych pojemników stałych, jak i magazynowych z profili zamkniętych i kształtowników. Wszystkie pojemniki od producenta PPHU METALIC są wykonane solidnie, wytrzymałe i odporne na uszkodzenia.

Jako producent z wieloletnim doświadczeniem na rynku, dokładamy wszelkich starań, aby jakość materiałów, z których wykonujemy pojemniki metalowe była jak najwyższa.

Produkcja pojemników przemysłowych z profili zamkniętych i kształtowników

Oferowane przez nas pojemniki przemysłowe produkowane są z wytrzymałych na uszkodzenia mechaniczne materiałów. Bogactwo kształtów i rozmiarów pozwoli Państwu wybrać odpowiednie dla własnych potrzeb wyposażenie przestrzeni magazynowej. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że są to produkty niezbędne niemal w każdej firmie przemysłowej, dlatego jako odpowiedzialny producent oferujemy wytrzymałe pojemniki magazynowe i pojemniki z profili zamkniętych i kształtowników, które wykonamy dla Państwa na zamówienie.

Pojemniki magazynowe przeznaczone są przede wszystkim do składowania różnych towarów oraz ich przewozu. Wykonywane są z wytrzymałych profili zamkniętych i kształtowników, zapewniających wysoką sztywność przy minimalnym ciężarze własnym.

Producent pojemników transportowych

Od 2003 roku nawiązaliśmy kontakt z firmami logistycznymi z Niemiec, zaopatrującymi przemysł samochodowy. To pozwoliło rozszerzyć naszą działalność o produkcję pojemników transportowych do przewozu części samochodowych.

Jako producent części transportowych, oferujemy wytrzymałe i całkowicie bezpieczne pojemniki metalowe do przewozu części samochodowych. Gwarantujemy, że nasze produkty będą stanowić doskonałą ochronę podczas transportu. Nasze pojemniki transportowe przeznaczone są również do przewozu towarów o dużej wadze i niestandardowych wymiarach.