Oferta menu>
  • pl
  • de
  • en
Produkcja lekkich konstrukcji stalowych Produkcja kontenerów stalowych
Produkcja lekkich konstrukcji stalowych w firmie Metalic Produkcja elementów stalowych
Produkcja konstrukcji stalowych Spawanie konstrukcji


Oferta

Praca z elementami stalowymi Podstawowym rodzajem naszej działalności jest produkcja osprzętu logistycznego magazynowo-transportowego jak: pojemniki metalowe do przewozu części samochodowych, pojemniki na detale, pojemniki na materiały budowlane,  wyposażenie linii produkcyjnych, statywy do elementów konstrukcyjnych, kontenery, stojaki, stalowe elementy konstrukcyjne itp. W tym zakresie firma nasza ma bardzo szeroki asortyment produkowanych wyrobów oraz doświadczenie.

Pojemniki są konstrukcji stałej, jak i składane, wykonane z szerokiej gamy profili zamkniętych oraz kształtowników. Mogą być malowane natryskowo, cynkowane ogniowo, galwanicznie, wyposażone w pryzmy i elementy plastikowe, siatki zgrzewane, kółka, elementy drewniane, w zależności od życzeń odbiorcy. Przeznaczone do składowania różnych towarów wewnątrz pomieszczeń jak i przewozu, przenoszone dźwigami, przenośnikami widłowymi, robotami linii produkcyjnych.

 

 

Firma nasza jest otwarta na współpracę, zgodnie z naszym profilem i możliwościami, według życzeń i wzorów Klientów, nie tylko w zakresie produkcji pojemników, ale innych lekkich konstrukcji stalowych.