Palety metalowe – produkcja i sprzedaż. menu>
Produkcja lekkich konstrukcji stalowych Produkcja kontenerów stalowych
Produkcja lekkich konstrukcji stalowych w firmie Metalic Produkcja elementów stalowych
Produkcja konstrukcji stalowych Spawanie konstrukcji


Palety do składowania towarów

Paleta metalowaPalety to niezbędne wyposażenie niemal każdego magazynu. Umożliwiają wygodny transport oraz magazynowanie towarów o niestabilnej konstrukcji oraz znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle: w halach montażowych, produkcyjnych i pomieszczeniach magazynowych. Odpowiadając na duże zapotrzebowanie rynku, naszą ofertę poszerzyliśmy o produkcję metalowych palet.

Palety metalowe do magazynowania i transportu

Metalowe platformy, których produkcją się zajmujemy, wykonane są z niezwykle wytrzymałych i solidnych materiałów, dzięki czemu wytrzymują ciężar nawet bardzo masywnych przedmiotów o dużej wadze.

Palety z naszej oferty przeznaczone są do składowania towarów o różnych, nawet bardzo niestandardowych kształtach. Produkty umieszczone na metalowych platformach są zawsze stabilne, nawet podczas transportu.

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważna jest przestrzeń magazynowa, dlatego nasze metalowe palety można składować w stosach. Możliwość sztaplowania sprawia, że z powodzeniem mogą posłużyć jako półki lub regały. W naszej ofercie produkcyjnej klienci znajdą zarówno palety ładunkowe jak i słupkowe.

Palety METALIC – jakość i rozsądna cena

Platformy metalowe naszej produkcji to gwarancja wysokiej jakości i solidnego wykonania. Metalowe konstrukcje gwarantują maksymalną odporność na czynniki mechaniczne oraz bardzo dużą nośność. To sprawia, że palety sprawdzają się zarówno w warunkach magazynowych jak i podczas transportu.

Duże wymagania odbiorców zachodnich pozwoliły nam wypracować wysoką jakość wyrobów, terminowość i kompleksowość świadczonych usług. Zyskaliśmy zaufanie wielu klientów, którzy skorzystali z naszej oferty z pojemników magazynowych, kontenerów metalowych czy spawania konstrukcji.